Teknik servis hizmetimiz sabah 09.00 ve akşam 20.00 arasıdır.

BGA Chipset, Ekran Chip Reballing İşlemleri, Anakart Tamiri ve Zengin Yedek Parça İmkanı İle Müşterilerimize En İyi Hizmeti Vermek İçin Burdayız…

  • Bilgisayarınızı ayağınızdan alıp, ayağınıza bırakalım, üstelik Arıza Tespiti ÜCRETSİZ !
    Türkiye’nin neresinden olursanız olun, anlaşmalı kargolarımız ile bilgisayarınızı en uygun kargo ücretleriyle bizlere gönderin, en uygun fiyatlarla bilgisayarınızı onaralım. En ufak müdaheleye bile 3 ay garanti veriyoruz, bizi farklı kılan tamir kabiliyetimiz !
  • Bilgisayarımın garantisi bitti” diye telaş yapmayın, marka ve model farketmeksizin bilgisayarlarınızı ilk günkügibi hızlı bir makineye dönüştürelim. Servisimizde tamamen orjinal parçalar kullanılmaktadır. Üstelik en ufak bir müdaheleye 3 ay garanti veriyoruz. Arayın, ayağınızdan alıp, ayağınıza bırakalım.

Hizmetlerimiz

Yazılım Sorunları

Yazılım Sorunları

Yazılım Sorunları

Türkiye’nin en iyi hizmet veren teknik servisi Bz Bilişim olarak bilgisayar, notebook, pc tablet ve laptop arızalarını çok kısa sürelerde garantili ve güvenli bir şekilde çözmekteyiz.
Servislerimizde çalışan elemanlarımız deneyimli, profesyonel ve işlerinde tecrübe sahibi elemanlardır.
Tamir işlerinde en iyi olan ustalarımız bütün sorunlarınızı çözmek için siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedirler.

Adaptör ( Şarj Aleti ) Tamiri

Adaptör ( Şarj Aleti ) Tamiri

Adaptör Tamiri

Şarj Aleti Tamiri

Notebook Şarj Adaptörleri kablo aracılığı ile bilgisayara güç ( elektrik ) taşımaktadır. Bu kablolar genellikle ayak altında olduğundan bazı hasarlara yol açmaktadır.
En basitinden kablonun ezilerek hasara uğraması, notebook şarj adaptörünün yere düşürülmesi sonucu hasara uğraması, çok fazla ısınıyo olması, başlıca notebook şarj adaptörleri arızalarıdır.
Bazı durumlarda notebook şarj adaptörünün tamiri mümkün olmayabilir, şarj adaptörünü değiştirmeniz gerekebilir.
Değişim gerektiren durumlarda dikkat edilmesi gereken noktalardan biride alınacak şarj adaptörünün notebook ileuyumlu olup olmasıdır.

Batarya ( Pil ) Tamir & Değişimi

Batarya ( Pil ) Tamir & Değişimi

Batarya Tamiri

Notebook bataryası, bilgisayarınızın genelde arka kısmında olan veya altında bulunan, çıkarılıp takılabilen, bilgisayarınızın elektriğe bağlı olmadığı zamanlarda kullanabilmenizi sağlayan pildir.
Batarya, içerisinde içerdiği pil hücreleri ve elektronik devreler sayesinde bu işlemi gerçekleştirir. Notebook bataryalarının şarj edilebilir özelliği bir avantajdır fakat en önemli nokta en başta doğru bataryanın seçilmesi ve kullanım şeklinin doğru yapılmasıdır.

Harddisk Değişimi & Tamiri

Harddisk Değişimi & Tamiri

Harddisk Tamiri

Veri Kurtarma Hizmetleri

Lcd & Led Ekran Tamiri

Lcd & Led Ekran Tamiri

Lcd Ekran Tamiri

Led Ekran Tamiri

Led Ekran Değişimi

Lcd Ekran Değişimi

Müşterilerimiz başka servislerde işin bu kadar maaliyetli olacağını düşünmediklerinden olsa gerek, verilen fiyatlara çok şaşırmaktadırlar.
Biz bu konuda müşterilerimizin daima yanındayız. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile Notebook Lcd & Led ekran tamirlerinizi ve değişimlerinizi yapmaktayız.

Anakart Tamiri

Anakart Tamiri

Anakart Tamiri

Ekran Kartı Tamiri

Chip Tamiri

Anakart Değişimi

Notebooklar hassas cihazlardır. Günümüz teknolojisinde yeni çıkan ince notebook ve laptoplar daha hassastırlar.
Hele de masaüstü bilgisayarlardan sonra çıkan laptop ve notebooklar daha da hassastır.
Bu da kullanıcıların cihazlarına daha çok dikkat etmesi gerektiğini işaret etmektedir

MacBook Tamiri

MacBook Tamiri

MacBook Tamiri

  • Deneyimli, uzman destek kadrosu, yüksek kapasiteli ve endüstriyel teknik servis merkezi ile ,ipad, ipod, ipad mini, imac, macintosh, macbook pro, macpro,macbook air, vb. bütün Apple ürünlerini garanti kapsamında veya kapsam dışında hizmet alabileceğiniz teknik servistir.

Bilgisayarınız mı bozuldu ? Arayın, bilgisayarınızı ayağınızdan alıp en uygun fiyatlara işlemlerini yaptıktan sonra tekrar ayağınıza bırakalım ! Hızlı ve kaliteli hizmet için bizi tercih edin !

0312 221 10 22

0312 221 10 22

İletişim formumuzu doldurun, biz sizi arayalım !

 

Error: Contact form not found.

 

Bütün iletişim adreslerimiz için tıklayın

© 2023 Bz Bilişim Tüm Hakları Saklıdır. Ankara Macbook Tamiri
Hemen Ara
× WhatsApp