Apple Servis

Bz Bilişim – Tekno Oran Apple Teknik Destek Servisi 

Bz Bilişim yaklaşık 16 yıldır siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Apple ve bir çok marka hakkında deneyim sahibi uzman ve profesyonel kadrosuyla, Apple Macbook, iPhone, iPad, iPod, iMac, MacPro, Macmini ve bütün Apple ürünleri & aksesuarları için Apple yetkili teknik servis kalitesinde hizmet alabilmeniz için buradayız.

Ürünü Servise Nasıl Ulaştırabilirim?

Apple cihazlarınızı ofisimize getirebilir ya da kargo şirketleri aracılığı ile bizlere gönderebilirsiniz. Cihazınızı ayağınızdan almamızı isterseniz bizi aramanız yeterli!

Servis İşlemi Ortalama Ne Kadar Sürer?

Apple Teknik Servis

Bütün cihazlar için işlem süresi ortalama 1 gün olup servis yoğunluğumuza bağlı olarak işlem süresi değişmektedir. Servisimizde arıza tespitimiz ücretsizdir, arıza tespiti yaptıktan sonra müşteriden onay alınıp işlemlere başlanmaktadır. Onay vermediğiniz taktirde hiç bir ücret ödemeden cihazınızı alabilir uygun zamanınızda tekrar servisimize bırakabilirsiniz.

Cihazımın durumunu nasıl takip edebilirim?

Apple Teknik Servis

Apple Servisimizde olan cihazınızla ilgili bilgi almak için iletişim bölümündeki numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, e posta gönderebilir veya canlı desteğe bağlanarakta cihazınızın servisteki durumunu öğrenebilirsiniz.
Cihazınız hazır olduğunda apple teknik servisimiz tarafından sizinle iletişime geçilip bilgi verilir. Cihazı almaya gelirken teslim ettiğinizde verilen teknik servis formunu lütfen unutmayın.

Apple cihazımın ekranının kırılması durumunda ne yapmalıyım?

Macbook Pro Ekran Değişimi

Elektronik cihazlar hayatımızın her yerinde olduğu için başımıza kötü kazalar gelebilmekte. Apple Servis olarak bütün cihazlarda güvenli bir şekilde ekran değişimi yapmaktayız, ekran değişimlerimiz tamamen uygun koşullarda ve garantili hizmet kalitesindedir. Macbook Pro Ekran Değişimi, Macbook Air Ekran Değişimi, iPhone Ekran Değişimi ve bütün Apple cihazlarında Ekran Değişimi uzman servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Apple cihazıma sıvı teması oldu, ne yapmalıyım?

Apple Servis
Yine başımıza en çok gelen kazalardan biri elektronik cihazlarımızın sıvı temasıyla karşı karşıya kalmasıdır. Böyle durumlarda Bilgisayarıma Su Döküldü Ne Yapmalıyım adlı makalemizi okuyup işlemleri uygulayın ardından arıza tespiti için cihazınızı mutlaka Apple Servisimize getirmeniz önerilir, elektronik cihazlar ne kadar da farklı yöntemlerle kurutulsada cihazınızın içinde oluşan oksitlenme vb. şeyler ileride sorun yaratabilmektedir.

Apple cihazım bozuldu çok önemli bilgilerim var ne yapmalıyım?

Apple Servis

Apple Servisimiz tarafından bilgisayarınızdaki veri depolama alanları özel elektronik aletler aracılığı ile kayıpsız olarak kurtarılmaktadır. Dilerseniz bozulan apple cihazınızı da tamir için servisimize getirebilirsiniz.

Macbook cihazımın şarjı az gidiyor, işlerim yarım kalıyor ne yapmalıyım?

Macbook Servisi

Uzman kadromuzdan oluşan Macbook Servisi hizmeti veren Bz Bilişim olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Arıza tespitimiz tamamen ücretsiz olup uygun fiyat garantisi ile işlemleriniz hızlı ve profesyonel bir şekilde yapılıp siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir. Üstelik sadece Ankara Macbook Servisi olarak değil güzel Türkiye’mizin bütün illerine Macbook Servisi hizmetini vermekteyiz. Farklı şehirdesiniz ve cihazınızı yaptıracak bir servis bulamıyor musunuz? İletişim bölümündeki numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşın, cihazınızı kargo şirketleri aracılığı ile gönderdikten sonra gönül rahatlığı ile yapılmasını bekleyebilirsiniz.

 

Apple cihazları hakkında pek bir bilgim yok ne yapmalıyım?

Apple Teknik Servis

Bz bilişim olarak artık Apple Teknik Destek olarakta sizlere hizmet vermekteyiz. Takıldığınız konularda tek yapmanız gereken cihazınızı Apple Servis‘imize getirmeniz veya iletişim kısmındaki numaralardan bizlere ulaşmanızdır.

© 2016 Bz Bilişim Tüm Hakkı Saklıdır. Ankara Notebook Tamiri